Escalator 2017 Happening / párty
  • Escalator
  • 7 december 2017 o 20:00

  • Kino Úsmev
Čaute priatelia. Makáme everyday, no teraz sa budeme baviť. Ak máš rád jemnú zábavu pri posedení s kávou a piškótou, toto pre teba nebude. Creative Industry Košice, Kino Úsmev a Olivearte Cultural Agency predstavujú Escalator 2017 Happening, párty, kde oslávime kultúrno, rast na duchu i tele, i samotný život. 

Premietanie animovaných filmov zabezpečí úspešný tím Kina Úsmev, živú hudbu si môžete vypočuť a vyskúšať (aj keď ste to nikdy nerobili) vďaka chlapcom z MusicLabu, vzťah k súčasnému tancu a tancu ako takému vám pomôže posilniť Priestor súčasného tanca (PST), projekcie a novomediálne zážitky sprostredkuje najväčšie košické štúdio WOONT, 
DJ-ský pult bude obsluhovať svetoznámy kuchár/maliar/riaditeľ/hudobník Viktor Fehér a napokon, z každodenných problémov a starostí sa budete môcť "vykresliť" vďaka Linde van Dalen a jej CHATu. 

V priestore sa budú pohybovať aj S3 z Prešova, Ľudmila Horňáková, Stredoslovenská galéria, organizátori Creative Industry Košice, či Brexit coachi Paul Bogen a Sandy Fitzgerald. Celé sa to deje pri príležitosti 5. výročia programu Escalator.

Nastúp na Escalator v 2018 aj ty.

A dojdi na kalbu.