Barbara Roussnaaková
15.02.2017
2 min

Pilotný kurz WordPress2 pre študentov vysokých škôl v Košiciach

Studio Squared, AZU Košice a Creative Industry Košice prinášajú BEZPLATNÝ kurz WordPress2 pre všetkých študentov vysokých škôl v Košiciach, ktorý ťa prevedie najdôležitejšími krokmi pri tvorbe webu v redakčnom systéme WordPress.

Každú sobotu počas troch týždňov od 11. marca si pod vedením skúseného WordPress dizajnéra Mariána Jendrucha vytvoríš jednoduchú webstránku na prezentáciu tvojich kreatívnych výtvorov, produktov, služieb alebo samého seba.

Kurz je vytvorený pre študentov TUKE a UPJŠ, ktorí chcú prezentovať svoje výtvory alebo služby v online svete. Hľadáme umelcov, podnikavcov, kreatívcov, fotografov, ale aj technicky zameraných ľudí, ktorí sa chcú naučiť niečo nové. Uprednostnení budú tí, ktorí majú jasnú predstavu o tom prečo sa do kurzu prihlásili a následne využijú poznatky v praxi.

Na úspešné absolvovanie kurzu WordPress2 nepotrebuješ žiadne predošlé skúsenosti s tvorbou webstránok. Žiaden strach, nebudeme programovať ani kódiť. Potrebné sú iba základné vedomosti o počítačoch a webe.

Všetky potrebné informácie nájdeš na webe http://wordpress.squared.studio/#pilotny-kurz-tuke. Prihlásiť sa môžeš tu http://wordpress.squared.studio/kurz-wordpress-pre-studentov/

Kurz je bezplatný, ale počet miest je obmedzený na 12, takže ak máš záujem, neváhaj a registruj sa ešte dnes! Všetkých prihlásených študentov budeme informovať o priebehu začiatkom marca.