Barbara Rusnáková
28.05.2017
3 min

Trúfni si na re-brand Košice IT Valley // Výzva

Obohať svoje dizajnérke portfólio, nadobudni konkurenčnú výhodu, získaj nové skúsenosti, lokálne aj medzinárodné kontakty a poleť na lisabonskú tech konferenciu Web Summit 2017!

Koho hľadáme

Motivovaného a šikovného dizajnéra/dizajnérku, ktorý/á by chcel/a rozšíriť svoje začínajúce portfólio a posunúť svoju kariéru na profesionálnu úroveň. 

Ak inklinuješ k digitálnej tvorbe a chcel/a by si sa v nej zlepšiť, nemusíš mať bohaté skúsenosti. Stačí ak máš chuť, si tvorivý/á a pracuješ usilovne. Mal/a by si ovládať Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a vedieť ako sa tvorí logo. Výhodou je ak si študoval umenie alebo ak si už ilustroval.

Na čom budeš pracovať

Pod vedením mentora Martina Jerkoviča naberieš nové skúsenosti a budeš pracovať na celkovom re-brandingu a zmene štýlu vizuálnej komunikácie Košice IT Valley. Očakáva sa nové logo, vizuál nového webu a graficky návrh materiálov ako vizitky, bannery, plagáty, a pod. Martin ti pomôže, aby bola kvalita tvojho výstupu dostatočne vysoká.

Čo musíš spraviť

Pošli na super@cike.sk vo formáte pdf tri dokumenty:

  1. Vyber podľa teba najlepšiu grafickú prácu, ktorú si doteraz urobil/a
  2. Vek, vzdelanie, zamestnanie
  3. Motivačný list

 Uzávierka prihlášok je 15.06.2017.

Na rebrande budeš pracovať v období medzi júnom a októbrom 2017 a mal by si si nájsť minimálne jeden deň v týždni na konzultáciu s Martinom.

 Čo za to?

Mentoring Martina Jerkoviča cestu, ubytovanie a vstup na najväčšiu a podľa časopisu Forbes najlepšiu svetovú tech konferenciu Web Summit 2017 v Portugalskom Lisabone v Novembri 2017 v hodnote vyše €1500. Dostaneš jedinečnú príležitosť obohatiť svoje dizajnérke portfólio, nadobudnúť konkurenčnú výhodu a získať veľa skúseností za krátky čas. Získaš nové lokálne aj medzinárodné kontakty a dozvieš sa viac nie len o grafickom dizajne, ale aj o tech svete. 

Tvoj mentor

Martin Jerkovič začínal najprv vo vlastnom startupe Studentive, ktorý bol ocenený Startup Awards. Neskôr začal pracovať pre americkú firmu CHUTE (getchute.com). Priamo v sídle firmy v San Franciscu v úlohe lead product designera a neskôr produktového riaditeľa stál pri zrode najpokročilejšej platformy pre správu vizuálneho obsahu na trhu, ktorú používajú najväčšie značky sveta a ročne generuje obraty v miliónoch dolárov. Na kampaniach spolupracoval so spoločnosťami ako Nike, VISA, Benefit Cosmetics ci Capital One.

IT Valley

Klaster Košice IT Valley  zohráva dôležitú úlohu vo vývoji IT odvetvia v košickom regióne. Združenie bolo založené v roku 2007 ako spoločná iniciatíva vzdelávacích inštitúcií, štátnej správy a popredných IT spoločností. V roku 2012 sa združenie pretransformovalo na klaster. Jeho hlavným cieľom je vytvárať priaznivé podmienky pre rozvoj IT priemyslu v regióne východného Slovenska.

Grafika: Martin Jerkovič