Barbara Rusnáková
18.10.2017
2 min

Staň sa profesionálnym fotografom // výzva

Prihlás sa do Foto Academy a urýchli svoj profesionálny rast

Venuješ sa foteniu a snažiš sa stále zlepšovať? Neskoré noci tráviš úpravou fotografii, hľadaním nových inšpirácii a získavaniu know-how? Cítiš, že by si potreboval boostnuť svoje portfólio, teóriu aj prax?

TAK NEČAKAJ ANI CHVÍĽU A PRIHLÁS SA.

Foto Academy ťa pripraví na samostatnú cestu profesionálneho fotografa. 

Podľa zaslaných portfólií vyberieme fotografov, do ktorých budeme počas niekoľkých mesiacov investovať čas, financie aj energiu.


Ak to budeš práve ty, počas Foto Academy budeš mať prsítup k profesionálnej technike. Naučíš sa zvládnuť svietenie, zlepšíš si reklamnú aj portrétovu fotografiu.

Máme pre teba pripravenú sériu workshopov, ktoré budú prebiehať v špičkovo vybavenom fotografickom ateliéri. Čaká ťa fotenie v štúdiu aj v teréne s následnou postprodukciou a mentoringom.

Detaily sa dozvieš na osobnom pohovore.

Navyše, vybraným účastníkom bude ponúknuta dlhdobá spolupráca s Creative Industry Košice.


Pošli svoje portfólio na super@cike.sk do 5. novembra 2017 a do predmetu napíš Foto Academy. 


Tvoj mentor - Ján Varchola / Woont

Ján Varchola je spoluzakladateľ produkčnej spoločnosti Woont, ktorá sa zameriava na oblasť digitálnych médií, film a fotografiu. 

Od začiatku ich pôsobenia poskytujú komplexné a profesionálne služby klientom ako Orange, Volkswagen, TopFashion, Aupark, Forbes, Slovenská sporiteľňa. Tvorili editoriály pre magazín Eva, Emma, videoklipy pre IMT Smile, či destinačný spot o Košiciach. 

Ich záujmom je poskytovať nie len komplexné profesionálne služby, ale vychovávať špičkových odborníkov, ktorí zostávaju žiť v Košiciach. Napríklad aj spôsobom ako je Foto Academy.