Založ si svoj vlastný biznis
  • Biznis academy
  • Košice

  • Košice
  • december 2017
  • Registrácia ukončná
  • 9
Prihlás sa na Biznis academy! 

Skončil si školu. Si evidovaný na úrade práce. Chceš pracovať na vlastných zákazkách a živiť sa tým, čo ťa baví. Rozmýšľaš o tom ako začať. 

Ako nájsť klientov? Ako s nimi komunikovať? Ako sa prehrýzť množstvom byrokracie a založiť si firmu? A ako si dať do správnej rovnice príjmy a výdaje? 

Biznis academy ťa za pár mesiacov komplexne pripraví na podnikanie. 

Získaš nevyhnutné poznatky v oblasti legislatívy, finančníctva (dane, účtovníctvo, odvody), marketingu, IT a ich súčasných možností pri samozamestnávaní. 

Následne ťa spojíme s firmou, ktorá ti ukáže ako to funguje v praxi. Spolu so skúseným podnikateľom budeš riešiť reálne situácie, s ktorými sa určite stretneš aj vo vlastnom podniku. 

S pomocou tvojho tútora si vypracuješ svoj vlastný biznis plán, na ktorom si potom postavíš svoj biznis/živnosť/s.r.o, alebo inú formu podnikania. So všetkým ti pomôžeme.

Túto jedinečnú príležitosť získa len 9 ľudí. Podmienky: 

- Máš do 29 rokov a si evidovaný na ÚPSVaR viac ako 6 mesiacov ALEBO máš do 25 rokov a si evidovaný na ÚPSVaR viac ako 3 mesiace
- Si evidovaný v Košickom kraji

Prihlás sa ešte dnes, môžeš získať veľa:

CIKE ti zabezpečí konzultanta, hosťujúcu firmu, lektorov na teoretické vzdelanie a poskytne ti celkovú podporu. Teoretická časť na jedného účastníka zahŕňa 40 hodín, praktická 60 hodín. Teba to nestojí nič. 

Na prihlásenie stačí sa nám ozveš. Pošli mail na alexandra.jurikova@cike.sk. 

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Biznis academy novinky