Založ si svoj vlastný biznis
  • Biznis academy
  • Košice

  • Košice
  • december 2017
  • 15.01. 2018
Prihlás sa na Biznis academy! 

Skončil si školu. Si evidovaný na úrade práce. Chceš pracovať na vlastných zákazkách a živiť sa tým, čo ťa baví. Rozmýšľaš o tom ako začať. 

Ako nájsť klientov? Ako s nimi komunikovať? Ako sa prehrýzť množstvom byrokracie a založiť si firmu? A ako si dať do správnej rovnice príjmy a výdaje? 

Biznis academy ťa za pár mesiacov komplexne pripraví na podnikanie. 

Získaš nevyhnutné poznatky v oblasti legislatívy, finančníctva (dane, účtovníctvo, odvody), marketingu, IT a ich súčasných možností pri samozamestnávaní. 

Následne ťa spojíme s firmou, ktorá ti ukáže ako to funguje v praxi. Spolu so skúseným podnikateľom budeš riešiť reálne situácie, s ktorými sa určite stretneš aj vo vlastnom podniku. 

S pomocou tvojho tútora si vypracuješ svoj vlastný biznis plán, na ktorom si potom postavíš svoj biznis/živnosť/s.r.o, alebo inú formu podnikania. So všetkým ti pomôžeme.

Túto jedinečnú príležitosť získa len 9 ľudí. Podmienky: 

- Máš do 29 rokov a si evidovaný na ÚPSVaR viac ako 6 mesiacov ALEBO máš do 25 rokov a si evidovaný na ÚPSVaR viac ako 3 mesiace
- Si evidovaný v Košickom kraji
- Chceš pracovať sám na seba

Prihlás sa ešte dnes, môžeš získať veľa:

CIKE ti zabezpečí konzultanta, hosťujúcu firmu, lektorov na teoretické vzdelanie a poskytne ti celkovú podporu. Teoretická časť na jedného účastníka zahŕňa 40 hodín, praktická 60 hodín. Teba to nestojí nič. 

Na prihlásenie stačí vyplnenie tohto formulára
Pre viac informácií napíš na alexandra.jurikova@cike.sk.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Biznis academy novinky